446 visninger | Oprettet:  FølgFølg ikke 0 Svar

Vandforbrug r6 2001 Vandforbrug r6 2001

Hej mc galleri..

Synes der er begyndt at forsvinde en smule vand på min r6 2001 model.. Den gjorde det ikke i starten, men det er den begyndt på nu.. Den spilder det ikke..

Den har lige fået lavet stort service og diverse og mekanikeren synes den var flot og i god stand og kunne ikke se hvor vandet skulle forsvinde hen da han selv har kørt r6 i mange år og aldrig har hørt om en r6 med defekt toppakning..
Nogen som kan svare på hvor faen det forsvinder hen? smiley den hverken ryger eller kører dårligt og har kørt 23.700km..

Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Hækkeklipning 500 kr.
  • Gardinskinne i loft 250 kr.
  • Hej! Jeg har lige købt et IKEA garderobeskab (model: Rådmansö]), og jeg har brug for hjælp til at samle det. Skabet er bresde 118 dybde højde64H190 cm, og det er stadig i sin originale emballage. Kan du hjælpe mig med at samle det hjemme hos mig i Nørrebro? Hvad vil det koste, og hvornår har du tid? Venlig hilsen, Sasha please, if possible, reply in english thanks! i would need it to be done ideally this morning, but also tomorrow morning is fine 800 kr.
  • Udskift Nilhane / Stophane 1.400 kr.
  • Reparation af tørretumbler 1.500 kr.
  • Træfældning 1.000 kr.

Opret en opgave



  • Der er endnu ikke skrevet kommentarer

Kommentér på:
Vandforbrug r6 2001

Annonce