{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • VVS vandtryk på varmt vand 250 kr.
  • Klipning af hæk samt fjernelse af afklippet 1.470 kr.
  • Flytte rengøring af Kolonihavehus 1.670 kr.
  • AC Vakuumpumpning (30min opgave) 1.000 kr.
  • Montere lampe 650 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Mc-forretninger Holland
  • #1   17. jul 2008 MC hedder Motoren på nederlandsk og Moto på fransk, så er det vel bare at pode søgningen med de byer du skal til
    Et par relevante sites her.
    http://www.dmcn.dk/?/links/default.asp?KATEGORI=39


  • #2   17. jul 2008 Kommer du forbi Nijmegen, Holland, ligger en fantastisk Moto Guzzi forhandler og værksted. Det hedder Theo Lamers Moto Guzzi. God tur.

  • #3   17. jul 2008 Boede faktisk i Belgien for 10 års siden og havde en Honda 550 Four dernede. Fandt en hugger/baggaardsmekker vist nok i Gosselies, der havde stumper til min model. Han havde immervæk meget i et par store lader, så vidt jeg husker. Men det er altså ude på en vis herre med Diarés mark og biksen kan være lukket, og hvis du finder den, kommer du nok ikke langt med engelsk.

    Så er der osse en nogle flamlænginge der har (havde) en huggerbiks "vistnok" i Uccle i Bruxelles. Her er osse et bud hvis du er i Bxl.
    (link fjernet)


Kommentér på:
Mc-forretninger Holland

Annonce