{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
1.664 visninger | Oprettet:

MC Fotografering tilbydes {{forumTopicSubject}}

Hej MC-Galleri!

Jeg er en nyuddannet fotograf, der gerne vil lave en lille hyggeforretning med noget af det fedeste der findes; Motorcykler.

Jeg ved hvor meget sin motorcykel betyder for en, og hvor meget tid og sved der bliver brugt på dem.

Derfor vil jeg meget gerne fotografere motorcykler for folk, og få foreviget folks jernheste med nogle ordenlige og fede billeder.
Da jeg ikke har fotograferet motorcykler uden for mit arbejde før, er jeg nødt til at finde et par "frivillige" der kunne tænke sig at score nogle gratis billeder af deres MC, så jeg kan stykke en lille portfolio sammen.

Derfor vil jeg meget gerne høre fra jer, hvis I kunne tænke jer at bruge en time af jeres tid med mig, og score nogle lækre billeder til fri afbenyttelse.

Til at starte med vil jeg gerne tilbyde gratis billeder til 3-4 stykker, så skriv til mig hvis det kunne have jeres interesse!

Min portfolio: www.be.net/stilling

/Louis


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Vvs - rensning af rør m split 1.070 kr.
  • Elektriker til skift af ledning 850 kr.
  • Maling af bolig på ca. 60m² 5.800 kr.
  • Hoveddør binder 1.500 kr.
  • Klippe gras 1.570 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  MC Fotografering tilbydes
Kommentér på:
MC Fotografering tilbydes

Annonce