{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
665 visninger | Oprettet:

BROK - BROK - BROK......!!! {{forumTopicSubject}}

Det har været lettere bemærkelsesværdigt at iagttage den stigende interesse på MCG for alle de fejl alle andre gør!
Hvor mange har fejet foran deres egen dør før de klager over at der fræser en agurk rundt på et stykke franskbrød i dårligt ristet kvalitet og med 2 mercury påhængsmotorer??
Den stigende interesse for vinterens kortvarige længde er allerede af faldende karakter og dermed er der ingen der sælger knopdæk længere. Dermed stiger prisen eksplosivt med et brag og det vil give en bøde der overstiger de tilladte 98db.
Dette er dog til fordel for de trængte ørepropsfabrikanter som dermed vil skumme fløden og sænke stemmen til at toneleje, der får en til at tænke på en defekt turbo på en Nilfisk. Kunderne til disse ørepropper montere så en larmepotte for bedre at kunne høre hvilket gear de tror de banker søm bedst.

En MC'ists humørsvingninger ved juletid, er næsten lige så uforståelige som at forklare at en brun ko kan spise grønt græs og give hvid mælk!!


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Udskiftning af badeværelsesventilator 1.000 kr.
  • Mobil Cykelreparation 500 kr.
  • opsætning af lamper (redigeret) 1.000 kr.
  • There is problem with the sink. Water is liking from the pipe 1.200 kr.
  • Slibe og lakere bordplade i køkken 1.500 kr.
  • Vaskemaskine med vand problemer 490 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  BROK - BROK - BROK......!!!
Kommentér på:
BROK - BROK - BROK......!!!

Annonce