{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
574 visninger | Oprettet:

Problemer med internet {{forumTopicSubject}}

Hej.
Jeg syntes at mit net køre meget underligt, der sker tit fejl når jeg prøver at se film og se hjemmesider, foreksempel så hvis jeg klikker på et link, så viser den et billede i stedet for siden. og når jeg prøver at se film, så sker der ingen ting, dette er kun når det er film på nettet.
Prøver jeg at besøge hjemmesider, så skal jeg tit forsøge at komme ind to eller flere gange før der sker noget.

Mit net er med kabel og en 2Mbit forbindelse, så der burde ikke være problemer, normalt bruger jeg firefox og det har ingen betydning om jeg slår firewall fra eller til.

Jeg ved godt det er en del off topic, men se det sådan her, virker nettet ikke, så kan jeg heller ikke se hvad alle i flinke mennesker skriver, for ikke at nævne alle de flotte maskiner.


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Removal of mattress and Bed frame - already dismantled. 700 kr.
  • Ophæng af: gardinskinner, 2 x tv, væghængt vasketøjs-kasse 1.500 kr.
  • Opsætning af loftslamper 600 kr.
  • Samling af møbler 1.200 kr.
  • Udendørs lampe re-montering 800 kr.
  • Murer arbejde 3.800 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Problemer med internet
Kommentér på:
Problemer med internet

Annonce