1.994 visninger | Oprettet:  FølgFølg ikke 18 Svar

Andre sidespejle, Suzuki SV1000 N. Andre sidespejle, Suzuki SV1000 N.

I forlængelse af tråd: http://www.motorcykelgalleri.dk/forum/styling/235212-sidespejle_rykker_sig_ved_acceleration_og_fart_over_130_#lastViewed

Jeg er på udkig efter nogle andre sidespejle til min Suzuki SV1000 N. De skal være meget stærke i "hovedet", så de ikke flytter sig, da min MC holder under et temmelig tykt og tungt dækken. Evt. nogle hvor man kan spænde hovedet, så de forbliver i den ønskede position. De spejle jeg har prøvet indtil videre har fejlet.

Har I nogle bud? De må heller ikke være for høje og store, også skal de være i sort.

Rizoma er selvfølgelig oplagt - men også svinedyrt...


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • udskiftning af afløbsrør i køkkenvasken 1.000 kr.
  • Stoppet vandløb 800 kr.
  • Toiletmontering 1.790 kr.
  • Skift af kogeplade 1.300 kr.
  • Jeg skal have gravet et aflangt bed på ca 5x1 mtr. Jeg kan selv ligge ukrutsdug osv, det er kun udgravningen jeg ikke kan. Der er lidt rødder fra hækken. Jorden er en blanding af jord og sand, mest sand. Der skal ikke graves ret dybt. Jeg har en spade og en skovl, men andet har jeg ikke. Det er ikke så stort et stykke der skal graves, så jeg tror ikke det tager ret lang tid. 400 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Andre sidespejle, Suzuki SV1000 N.
Kommentér på:
Andre sidespejle, Suzuki SV1000 N.

Annonce