Dele til CB 450S... {{forumTopicSubject}}
Hej MCG... Jeg var desværre så uheldig at lægge min cykel ned her i går i et sving med lidt grus hvor forhjulet blokerede og da jeg slipper bremsen fortsætter jeg ligeud i svinget.
Men nu står jeg så og mangler lidt dele til cyklen dvs. især instrumentpanel og forlygte, da meget af det andet kan findes i MC nøglen.
Og så ville jeg lige høre, hvis jeg udskrifter min single forlygte med en "side by side" lygte hvor jeg havde tænkt mig at have lys i begge lamper på samme tid kan mit elsystem så klare at jeg køre med dobbelt lys eller hvordan?
Håber nogen kan hjælpe lidt, syntes det er meget svært at finde dele til den model. Evt kan det være at instrumenpanlet er det samme som på en anden mere "kendt" model.
jul 2006
Følger: 9 Følgere: 9 MC-er: 1 Emner: 78 Svar: 719
jul 2006
Følger: 9 Følgere: 9 MC-er: 1 Emner: 78 Svar: 719
maj 2006
Følger: 9 Følgere: 11 MC-er: 3 Emner: 9 Svar: 744
Dele til CB 450S...