{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
382 visninger | Oprettet:

Hej ;0) {{forumTopicSubject}}

- Har I andre også snart lyst til at vi mødes med vores mcér og kører en fællestur - hvis jeg må foreslå at vi skriver nogle datoer der passer hver enkelt og hvorfra i landet vi kommer - så vil jeg prøve at stykke sammen hvor det mest "centrale" sted ville være for en "fælles jomfrurejse" for den nyoprettede "Sort Humor" gruppe ;0)

Mange hilsner Helle


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Udskiftning af badeværelsesventilator 1.000 kr.
  • Mobil Cykelreparation 500 kr.
  • opsætning af lamper (redigeret) 1.000 kr.
  • There is problem with the sink. Water is liking from the pipe 1.200 kr.
  • Slibe og lakere bordplade i køkken 1.500 kr.
  • Vaskemaskine med vand problemer 490 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Hej ;0)
  • #1   5. maj 2008 Hey..
    Jeg bor i Kolding -og arbejder desværre om natten både hverdage og i weekender, men har -indenfor overskuelig fremtid- mulighed for at køre fredag d. 9. samt søndag d. 11. og mandag d. 12. maj (pinsen)..
    Kan derudover også i weekenden 17./18. maj..
    / Charlotte..


  • #2   5. maj 2008 Hej.. Kanon ide.....jeg kommer fra Nyborg, men jeg har ikke mulighed før hen i juni måned. Nærmere week uge 24 og 25! :((( Rigtig træls da jeg gerne vil møde "tøserne"... og I gerne vil møde mig hahahaha!



  • #3   5. maj 2008 Hej - Super at I er friske på at vi snart skal ud og "hygge" os ;0)

    - Jeg kommer fra Brande, og kan faktisk rigtig mange af dagene - men skal vi prøve at vente nogle dage, og så se om resten af gruppen evt. svare tilbage - kunne være rigtig hygge hvis vi kunne tage afsted flest mulig ;0)

    Charlotte B, min svigermor bor i Strandhuse v/Kolding..


  • #4   5. maj 2008 Jeg bor mellem Give og Billund.
    Sidste week-end i maj skal jeg til Jelling Festival, ellers kan jeg godt lokkes med til noget de to week-ends før.
    Mvh. Lisbeth


  • #5   5. maj 2008 Hej Lisbet ;0)

    Det er tæt på mig ;=) Så jeg prøver lige at samle lidt sammen med nogle datoer inden for de næste tre dage - og ser om vi kan få søsat den "JomfruRejse", he he ;0)


  • #6   6. maj 2008 Hej Gitte,

    Der er jo "Tøse Gruppen" herinde og de er omkring 70 medlemmer - så det kunne jo godt tænkes at der er nogle der bor "tættere" på dig, og som du får mere glæde af ;0)

    - Synes lige det var fair at fortælle dig det ;0)

    Helle


Kommentér på:
Hej ;0)

Du skal være medlem af gruppen for at kunne kommentere.
Gå til gruppens forside




Annonce