1.015 visninger | Oprettet:  FølgFølg ikke 4 Svar

Tilbehør ved køb af MRA-vindskærm Tilbehør ved køb af MRA-vindskærm

Hej.

Er der ikke lige en venlig sjæl, som kan fortælle mig om man får "gummi-møtrikkerne" (i mangel af bedre ord) med, når man bestiller en ny vindskærm fra MRA???

Jeg har en enkelt "gummi-møtrik" (som mest ligner en rawplugs af en art) på min ZX10, hvor gummiet er knækket - den fastholder såmænd stadig fint, så længe man selv lige putter den halvdel på som er knækket af. Men det holder jo ikke i længden, hvis skærmen skal af og på flere gange - så er den halvdel pludselig væk.

Da jeg alligevel skal hen og have en ny skærm (mest af kosmetiske grunde), så ville jeg bare høre om de følger med. smiley

Nogle der evt. ved hvor MRA handles til fornuftige penge???


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Der kommer ikke vand ud af vandhanen ved vasken. 2.000 kr.
  • Opsætning af hylder 900 kr.
  • hænge gardiner op 450 kr.
  • Reparation af vaskemaskine 600 kr.
  • Afhentning af skrald 500 kr.
  • Rep. af kabelbrud på Alko robot der melder fejl CN010. Brud er fundet men forsøg selv fejler 400 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Tilbehør ved køb af MRA-vindskærm
Kommentér på:
Tilbehør ved køb af MRA-vindskærm

Annonce